Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pomyślałem Panie Aktywisto Sztabu Wyborczego. Rzeczywiście nie wylądował na świeczniku polityki, może dlatego, że nie szedł na takie układy o jakich słyszeliśmy w knajpie "Sowa i Przyjaciele". Natomiast ci, którzy uważają, że "za 6 tysięcy może pracować tylko idiota albo złodziej" wylądowali na tym świeczniku, zarabiają więcej, a pospólstwu fundują 1800 zł brutto.  Natomiast co Palikot zrobił - pokazał prawdziwe intencje niektórych polityków.  I ma mój głos, bo finansowo stać go, by być politykiem - nie musi się dorabiać. Na szczęście w wyborach dostaniecie w dupę, bo większość ma już was dosyć za ostatnie 8 lat. 
Dokładnie!  Palikot jest nowoczesnym politykiem  Kontrowersyjnym? Tak. Ale takimi symbolami, z których jest znany najlepiej zwrócić uwagę na sedno problemów.. Niestety nieliczni z naszego,  polskiego społeczeństwa to rozumieją. Ma mój głos. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłowanie nie polega na pokazywaniu a na działaniu. Z pokazami to do cyrku.
  Posłowie którzy mieli realną władzę (większość w parlamencie) pokazali działanie. By żyło się lepiej - kolesiom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.  Natomiast co Palikot zrobił - pokazał prawdziwe intencje niektórych polityków.  I ma mój głos, bo finansowo stać go, by być politykiem - nie musi się dorabiać.  
Jest sobie posłem bo go stać. Stać go też żeby poleciał na księżyc wiec dlaczego tego nie zrobił? Blokuje tylko miejsce ludziom, którzy mogliby rzeczywiście coś dla nas zrobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest sobie posłem bo go stać. Stać go też żeby poleciał na księżyc wiec dlaczego tego nie zrobił? Blokuje tylko miejsce ludziom, którzy mogliby rzeczywiście coś dla nas zrobić.
  Ci którzy w oczy zapewniają nas, że coś dla nas zrobią, za naszymi plecami mówią właśnie "ch... tam z tą Polską wschodnią" albo podobnie. A najważniejsze dla tych gołodupców to się ustawić na resztę życia przez te 4 lata, a nie zrobić coś dla ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na Karpińskiego nie głosuję, ale uczciwie trzeba powiedzieć, że on tylko cytował cudze słowa. Przeczytajcie sobie cały stenogram. A poza tym, biłgorajski filozof, to wróg osobisty Karpińskiego, bo ten zajął jego miejsce w lubelskim PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślałem Panie Aktywisto Sztabu Wyborczego. Rzeczywiście nie wylądował na świeczniku polityki, może dlatego, że nie szedł na takie układy o jakich słyszeliśmy w knajpie "Sowa i Przyjaciele". Natomiast ci, którzy uważają, że "za 6 tysięcy może pracować tylko idiota albo złodziej" wylądowali na tym świeczniku, zarabiają więcej, a pospólstwu fundują 1800 zł brutto.  Natomiast co Palikot zrobił - pokazał prawdziwe intencje niektórych polityków.  I ma mój głos, bo finansowo stać go, by być politykiem - nie musi się dorabiać. Na szczęście w wyborach dostaniecie w dupę, bo większość ma już was dosyć za ostatnie 8 lat. 
  Oczywiście przeczytałeś i posłuchałeś o tych taśmach i sam bez niczyjej pomocy wyciągnąłeś takie a nie inne  wnioski hmmm...bez urazy ale jak byk stoi, że cytował poglądy jakiegoś profesora na Polskę Wschodnią. Ja jak coś trzeba wałkować bo temat chodliwy a ludzie niestety podatni na takie manipulacje.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na Karpińskiego nie głosuję, ale uczciwie trzeba powiedzieć, że on tylko cytował cudze słowa. Przeczytajcie sobie cały stenogram. A poza tym, biłgorajski filozof, to wróg osobisty Karpińskiego, bo ten zajął jego miejsce w lubelskim PO.
  Może i cytował. Natomiast ktoś będący przy korycie je wypowiedział. A skoro je wypowiedział, to ja z radością zagłosuję nawet na Palikota jako mniejsze zło, ale już nigdy na jego partię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście przeczytałeś i posłuchałeś o tych taśmach i sam bez niczyjej pomocy wyciągnąłeś takie a nie inne  wnioski hmmm...bez urazy ale jak byk stoi, że cytował poglądy jakiegoś profesora na Polskę Wschodnią. Ja jak coś trzeba wałkować bo temat chodliwy a ludzie niestety podatni na takie manipulacje.  
  Panie Aktywisto Sztabu Wyborczego - to był wasz profesor, więc to wy za niego odpowiadacie. Manipulacją jest to, że jak jesteście u władzy, to realizujecie jego wizje, a przy wyborach się od niego odcinacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
winny się tłumaczy za pomocą billboardów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci którzy w oczy zapewniają nas, że coś dla nas zrobią, za naszymi plecami mówią właśnie "ch... tam z tą Polską wschodnią" albo podobnie. A najważniejsze dla tych gołodupców to się ustawić na resztę życia przez te 4 lata, a nie zrobić coś dla ciebie.
Przeraża mnie jak można tak bardzo nie chcieć widzieć spraw oczywistych . Rozumie, że można mieć jakieś poglądy polityczne z kimś sympatyzować ale żeby za wszelką cenę próbować udowodnić coś co nie miało miejsca. A gdyby tak Ciebie ktoś niesłusznie oskarżał? Tu chodzi o zwyczajną ludzką uczciwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
palikot ch....j ci w d... i kawałek szkła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Aktywisto Sztabu Wyborczego - to był wasz profesor, więc to wy za niego odpowiadacie. Manipulacją jest to, że jak jesteście u władzy, to realizujecie jego wizje, a przy wyborach się od niego odcinacie
  A teraz problemem jest to czyj profesor, czy to co Karpiński zacytował. Wydawało mi się, że ważne jest jakie ma podejście do Polski Wschodniej, a to widać po jego działaniach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeraża mnie jak można tak bardzo nie chcieć widzieć spraw oczywistych . Rozumie, że można mieć jakieś poglądy polityczne z kimś sympatyzować ale żeby za wszelką cenę próbować udowodnić coś co nie miało miejsca. A gdyby tak Ciebie ktoś niesłusznie oskarżał? Tu chodzi o zwyczajną ludzką uczciwość.
  to pojechałeś po bandzie :lol: "zwyczajną ludzką uczciwość" w wykonaniu polityków :lol: a co tam słychać u rycha mira i zbycha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz fakty: Jaka ma być korzyść dla Bogdanki z przejęcia jej? I to jeszcze w taki brutalny sposób! Co dobrego wyszło dla Azotów z połączenia z mniejszym podmiotem? Samo gadanie, że powstało S17 to trochę mało.... Nawet wstyd bo środków było więcej. Panie Karpiński nic żeś Pan nie zrobił. Nic dobrego. Tylko wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pojechałeś po bandzie :lol: "zwyczajną ludzką uczciwość" w wykonaniu polityków :lol: a co tam słychać u rycha mira i zbycha?
polityk nie polityk ale bezpodstawne oskarżanie może się skończyć w sądzie a na prawdę każdy zasłużył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ano tyle, że nie ma szans zabłysnąć w polityce to próbuje jakoś inaczej zwrócić na siebie uwagę, a ze się ośmiesza może lubi nie wnikam ;)
 
Mimo to sztuczny penis Palikota wciąż wraca w wypowiedziach polityków - głównie z PiS. A opinia publiczna i dziennikarze zdają się nie pamiętać, o co naprawdę chodziło
  No to o co chodziło?  :lol:  :lol:  :lol:       Jak myślicie, czy całował się z Anką? Czy było z języczkiem?     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot ze sztucznym penisem w jednej ręce i z policyjnym pistoletem w drugiej dramatycznie protestował przeciwko brutalnemu traktowaniu zatrzymywanych kobiet w lubelskiej komendzie policji - podwójnemu gwałtowi i kilku przypadkom molestowania. Wcześniej bezskutecznie domagał się interwencji. Dopiero po tej manifestacji osiągnął cel - przesłuchania na komendach są monitorowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tu o co chodziło?  
"Palikot pije wódkę na ulicy" "Jak komentuje Janusz Palikot na blogu w Onet.pl, "można przypuszczać, iż problem alkoholowy prezydenta Kaczyńskiego jest poważniejszy niż swego czasu pisał". Przyznam, że kiedy docierały do mnie sygnały o częstym nadużywaniu alkoholu przez głowę państwa, myślałem, iż sprawa dotyczy wielkiej miłości prezydenta do wina." Panie Pośle Karpiński, proszę się nie martwić. Palikot atakuje zacne osoby. Byle kogo nie czepia :) :) :)
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten seksowny taniec z Anką? O co chodzi w kontekście napisu "jestem gejem"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda twoja podwójna moraność. Tiaaa Palikotowi wolno, bo... bo i tak go nikt poważnie nie traktuje.
Niepoważni poważnie nie traktują  . Może zamiast wysilać wzrok na obrazkach, zacznij używać umysłu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...